Геннадій Кернес нагородив кращих учнів міста
17 травня 2019 15:34 Місто
Геннадій Кернес нагородив кращих учнів міста Для них у міській раді пройшов святковий прийом.

17 травня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з переможцями міжнародних олімпіад та конкурсу «Учень року - 2019». Він вручив подяки, подарунки та сертифікати на міську стипендію «Обдарованість», яка виплачується кращим школярам Харкова.

«Наші такі зустрічі - це вже традиція, і я радий бачити знайомі обличчя. Серед вас немає випадкових людей: за кожним - вже історія перемог і, що цілком зрозуміло, - історія великої праці, вашої, ваших батьків і вчителів. Ви - з породи лідерів, амбітних, що йдуть до мети. Я вас дуже розумію і радий можливості поспілкуватися і показати свою повагу», - сказав на зустрічі міський голова.

У навчальному році, який закінчується, харківські школярі виграли 87 медалей на всеукраїнських змаганнях і 8 - на міжнародних (Romanian Master of Mathematics (RMM), Іранській геометричній олімпіаді (IGO), Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики (IOAA).

Конкурс «Учень року» пройшов у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен року». Переможцями стали 20 учнів, серед яких - стипендіати Президента України, переможці міжнародних і всеукраїнських турнірів, конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України, спортивних і творчих конкурсів, лідери шкільного самоврядування.

«Сьогодні ви отримали чергове підтвердження свого успіху, але не менш важливо, щоб в подальшому ваші знання і старання були затребувані. Важливо зробити правильний вибір і ефективно використовувати отримані інформацію і досвід. Я знав багато відмінників, і життя показує, що цього недостатньо. Не менш важливі - команда однодумців, характер, повага до традицій. Я щиро хотів би, щоб ви знайшли себе в нашій країні. Настане час, коли ви будете оцінювати зроблене нами і йти вперед. І, дивлячись на вас, я в це майбутнє вірю», - зазначив Геннадій Кернес, завершуючи зустріч.

Повний список переможців і нагороджених можна подивитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини