Геннадій Кернес: Ми викоренимо порушення у сфері ритуальних послуг
15 квітня 2011 15:49
Геннадій Кернес: Ми викоренимо порушення у сфері ритуальних послуг «Ми викоренимо порушення у сфері ритуальних послуг. Сьогодні – день, коли розпочалося наведення ладу в даній сфері», - заявив сьогодні Харківський міської голова Геннадій Кернес на нараді     з питань якості ритуальних послуг, що надаються суб'єктами господарювання некомунальної форми власності на території міста.
Геннадій Кернес відзначив, що будь-який харків'янин не повинен відчувати незручностей або ставати залежним від неохайних людей, що пред'являють до оплати рахунки за послуги, які повинні надаватися безкоштовно. Так, міський голова висловив подив різницею в тарифах між комунальним підприємством «Ритуал» і приватними ритуальними конторами, оскільки на деякі види послуг ціна різниться в майже 50 разів (2,34 грн. в КП «Ритуал» і від 100 грн. в приватних агентствах).
Геннадій Кернес звернувся до присутніх на нараді керівників обласного і міського управлінь міліції з пропозицією розглянути систему надання ритуальних послуг приватними підприємствами на території міста і виключити всі можливості зловживань.

Друкувати
Останні новини