Геннадій Кернес: Ми реконструюємо комунальне господарство для стабільного життя міста
25 липня 2019 15:21 Інфраструктура
Геннадій Кернес: Ми реконструюємо комунальне господарство для стабільного життя міста Про головні інфраструктурні проекти, які реалізуються сьогодні в Харкові, Харківський міський голова Геннадій Кернес розповів в інтерв'ю виданню «Місто Х».

За його словами, на сьогоднішній день одне з пріоритетних завдань влади - реконструкція об'єктів комунального господарства для стабільного життєзабезпечення міста. Зокрема, сьогодні триває будівництво в Дергачах багатофункціонального комплексу з переробки ТПВ.

«За допомогою обладнання на старому полігоні системи збору газу ми будемо виробляти там електроенергію і за «зеленим» тарифом продавати її на ринку. Також після введення в експлуатацію сміттєпереробного комплексу в Харкові не буде проблем з захороненням ТПВ та сортуванням відходів. Нам треба також привчити харків'ян до роздільного збору сміття», - зазначив Геннадій Кернес.

Крім того, мер підкреслив, що особливу увагу місто приділяє роботі ліфтового господарства. «Ліфтове господарство - одне з важливих напрямків у житті Харкова. Наприклад, за добу в пасажирському транспорті переміщується до 1 млн осіб, ліфтом користується майже така ж кількість людей. І ми знаємо, що ці механізми треба капітально ремонтувати і робити безпечними», - підкреслив міський голова.

За його словами, ще одним з важливих стратегічних напрямків розвитку Харкова є будівництво нових станцій метро. При цьому Геннадій Кернес зазначив, що слідом за станціями «Одеською» та «Державінською» місто планує продовжити будівництво підземки в бік Північної Салтівки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини