Геннадій Кернес: Ми підготували для харків'ян концерт у новорічну ніч
20 грудня 2019 20:32 Місто
Геннадій Кернес: Ми підготували для харків'ян концерт у новорічну ніч Харківський міський голова Геннадій Кернес у програмі «Город Х» розповів про підготовку до Нового року і святкові заходи, які зможуть відвідати харків'яни і гості міста.

Мер зазначив, що цього року місто намагалися прикрасити максимально яскраво. Так, на центральних вулицях - Сумській і Пушкінській - з'явилися новорічні інсталяції «Зоряне небо», безліч світлодіодних новорічних персонажів - Санта, сніговик Олаф, олені Діда Мороза та ін.

«Коли ми з командою приймали рішення, як необхідно прикрасити місто, щоб створити святковий настрій і всім харків'янам було радісно, ​​я подумав, що в Харкові в останні роки на Новий рік майже не буває снігу, тому ми вирішили зробити місто максимально яскравим, святковим і по-справжньому новорічним», - сказав Геннадій Кернес.

Також міський голова повідомив, що у новорічну ніч на пл. Свободи відбудеться великий святковий концерт, на якому виступлять відомі українські виконавці Олег Винник, Наталія Могилевська та Серьога.

Традиційно для маленьких харків'ян з 23 по 30 грудня в Палаці спорту проходитиме головна новорічна вистава. Геннадій Кернес повідомив, що планує взяти участь у дитячому святі і особисто привітати школярів.

Зазначимо, до Нового року дітям підготували казку «Спляча красуня», яку зможуть подивитися близько 45 тис. учнів 1-4 класів і понад 5 тис. дітей пільгових категорій. У постановці задіяно близько 400 кращих артистів Харкова.

Друкувати
Останні новини