Геннадій Кернес: Харків зазнав величезних втрат, але й зробив колосальний внесок у перемогу
23 серпня 2019 11:22 Місто
Геннадій Кернес: Харків зазнав величезних втрат, але й зробив колосальний внесок у перемогу На честь Дня визволення міста Харкова в Лісопарку з ранку проходить покладання квітів.

23 серпня на Меморіалі Слави проходять пам'ятні заходи, присвячені 76-річчю визволення Харкова від нацистських загарбників. Вранці до братських поховань та пам'ятника Батьківщині-матері прийшли ветерани з сім'ями, керівники міста, військові, депутати Верховної Ради та місцевих рад, представники громадських організацій та духовенства. На десяту годину ранку квіти на меморіал принесли близько 8 тис. осіб.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, війна з нацизмом - це найбільш трагічна сторінка історії Харкова, коли місто зазнало величезних втрат, але й зробило колосальний внесок у перемогу.

«У кожній родині були воїни, партизани, трудівники тилу. Тому сюди від світанку йдуть люди і несуть квіти. Подяка і шана визволителям у нас, як кажуть, у крові. Я вітаю ветеранів та всіх харків'ян із Днем визволення і Днем міста. Бажаю мирного неба, затишку, спокою, більше сонця і людського тепла», - сказав після покладання квітів журналістам Геннадій Кернес.

Військовослужбовці Харківського гарнізону дали військовий салют у пам'ять про захисників Харкова від нацизму.

Пізніше харків'яни взяли участь у поминальній службі в каплиці на честь ікони Божої Матері «Прикликання загиблих».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини