Геннадій Кернес: Харків готується до зустрічі дітей у школах у звичайному форматі
10 серпня 2020 16:56 Освіта
Геннадій Кернес: Харків готується до зустрічі дітей у школах у звичайному форматі Новий навчальний рік у Харкові планують розпочати 1 вересня у звичайному форматі, але з урахуванням правил роботи шкіл в умовах карантину.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Харківський міський голова Геннадій Кернес, опрацьовуються різні варіанти поєднання очного та дистанційного навчання, режимів роботи і протиепідемічних заходів для безпеки дітей. Міський голова зазначив, що особливу увагу приділять учням молодшої школи, оскільки їх навчання має проходити виключно у стінах шкіл при дотриманні усіх правил карантину.

«Залишилося менше місяця до нового навчального року. І я знаю, наскільки гостро стоїть питання форми навчання. Більше того, поділяю переживання усіх батьків, адже дистанційна освіта була вимушеним заходом. Харків готується до зустрічі дітей у школах 1 вересня у звичайному форматі», - написав Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що у Департаменті освіти прокоментували рекомендації Держпродспоживслужби щодо роботи навчальних закладів у новому навчальному році. Серед них - масковий режим для батьків, заміри температури, дезінфекція, прибирання, дотримання дистанції, використання великих площ для занять. 

Друкувати
Останні новини