Геннадій Кернес домовився про співпрацю з Академією електронного урядування
05 листопада 2019 15:41 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес домовився про співпрацю з Академією електронного урядування Незалежна організація, заснована ООН, впроваджує електронні послуги і проводить навчання співробітників місцевого самоврядування в 90 країнах світу.

5 листопада Харківський міський голова Геннадій Кернес підписав Меморандум про співпрацю з Академією електронного урядування («E-governence Academy», Естонія). Делегація академії на чолі з Марі Педак вивчає роботу адміністративних центрів, порталів та інших міських сервісів. Результатом Меморандуму має стати підвищення якості та оперативності надання електронних послуг у Харкові.

«В рамках співпраці з українським урядом у нас вже є результативні контакти з Харковом, тепер прийшов час практичної роботи на місці. Ми бачимо зацікавленість міської ради в максимальному застосуванні е-урядування та кібербезпеки. Наше завдання - поділитися досвідом, навчити персонал і допомогти максимально залучити до цього населення», - сказала Марі Педак на зустрічі.

За словами Геннадія Кернеса, підписаний сьогодні Меморандум передбачає роботу з уніфікації місцевих і державних реєстрів та безпечний обмін даними між ними, розробку нових електронних послуг і необхідного програмного забезпечення для цього, консультування співробітників міської ради щодо надання публічних послуг в електронному вигляді. Також мер повідомив, що має намір виділити цифровізацію управління містом в окреме відомство і призначити профільного заступника міського голови.

Зазначимо, Академія електронного управління - це незалежна некомерційна організація, що базується на місії, заснована 2002 року програмою розвитку ООН, Інститутом відкритого суспільства і урядом Естонської Республіки. Це найбільший консультаційний та ідейний центр, що займається створенням і розповсюдженням бази знань у сфері електронного управління. Академія навчила понад 4000 чиновників і проконсультувала 130 організацій в 90 країнах з розвитку електронного урядування.

Друкувати
Останні новини