Гендиректор «Тепломереж»: Перед опалювальним сезоном зроблено більше, ніж за кілька років до цього
15 вересня 2021 13:19 ЖКГ
Гендиректор «Тепломереж»: Перед опалювальним сезоном зроблено більше, ніж за кілька років до цього Більше 100 км тепломереж замінили в Харкові в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону.

Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив журналістам генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, мова йде про магістральні, внутрішньоквартальні та внутрішньобудинкові мережі. Також у планах - виконати ремонт 22 котлів, 17 з яких вже введені в роботу. Василь Скопенко зазначив, що реновацію інших планують завершити протягом двох-трьох тижнів.

Гендиректор підприємства розповів, що, для порівняння, минулого року на «ХТМ» капітально відремонтували два котла, а в позаминулого - всього один.

«Навесні було ухвалене рішення про підготовку міста до нового опалювального сезону і виділене серйозне фінансування. Всі котли, які виходили з ладу, були капітально відремонтовані. Протягом року була виконана велика кількість ремонтів і перекладань. Ремонтуємо мережі, котельні, встановлюємо індивідуальні теплові пункти. В принципі, якщо проаналізувати масштаби робіт, то зроблено більше, ніж за кілька років до цього», - повідомив Василь Скопенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини