Фура збила комунальників, які ремонтували контактну мережу
04 квітня 2016 17:13 Оперативна інформація
Фура збила комунальників, які ремонтували контактну мережу На пр. Героїв Сталінграда, в районі 27-го мікрорайону, вантажний автомобіль збив працівників КП «Міськелектротранссервіс», які ремонтували контактну мережу.

ДТП сталося сьогодні, 4 квітня, під час виконання ремонтних робіт по відновленню контактної мережі, які бригада виконувала на спецмашині.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, приїхавши на місце пошкодження, працівники встановили попереджувальні знаки і почали ремонт. Водій фури, що проїжджав поруч, не відреагував на знаки, і вантажівка, зачепивши дроти, поїхала далі, скинувши дротами робітникоів на землю. Зараз вони знаходяться в лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. О. І. Мещанінова.

За словами медиків, у одного працівника - травма носа, у другого - підозра на перелом основи черепа. Зараз другий робочий проходить обстеження на МРТ.

У події розбирається поліція. За попередніми даними, винуватець ДТП - водій фури, які не зупинив транспортний засіб в потрібний момент.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини