Фестиваль мистецтв, навчання за кордоном: Молодіжна рада готує кілька нових проєктів
25 лютого 2021 16:06 Місто
Фестиваль мистецтв, навчання за кордоном: Молодіжна рада готує кілька нових проєктів Третя сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові ІІІ скликання відбулася сьогодні, 25 лютого.

Під час засідання були озвучені плани, які Молодіжна рада планує втілити в життя найближчими місяцями.

Так, іде підготовка до проведення «International Camp»: ярмарки вакансій та міжнародних можливостей, які пропонують різні компанії, консульські установи, культурні центри. Учні старших класів, абітурієнти, студенти зможуть дізнатися про пропозиції щодо стажування, обміну між вишами, волонтерства за кордоном.

Також Молодіжна рада планує почати в квітні серію заходів під назвою «Арт-вікенд» («Art-WKND»). Це фестиваль мистецтв, спрямований на популяризацію місцевих виконавців, художників, поетів, культурних діячів. У програмі - концерти, перфоманси, майстер-класи.

Крім того, на завершальній стадії перебуває реалізація проєкту «Eco City Space» - першого міського екологічного простору.

Як повідомив голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Дмитро Давідьянц, в планах - чимало інших нових проєктів. При цьому активність харківської Молодіжної ради була відзначена в Міністерстві молоді та спорту, і тому в Харкові пройде перший Форум молодіжних рад України.

«Ми очікуємо приїзду представників 60 міст. Протягом двох днів проводитимуться заходи з обміну досвідом, розв'язання проблем молоді. Думаю, те, що нам довірили провести такий масштабний і важливий форум, є визнанням ефективної роботи нашої Молодіжної ради, і нам дійсно є про що розповісти іншим», - зазначив Дмитро Давідьянц.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини