Євгеній Водовозов: Будівництво дороги на Салтівку триває
12 жовтня 2020 14:56 Інфраструктура
Євгеній Водовозов: Будівництво дороги на Салтівку триває Будівництво нової дороги, яка з'єднає вул. Шевченка та пр. Ювілейний, триває.

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив журналістам заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

«Це будівництво має деякий скандальний відтінок, але ринок не буде диктувати, де на землях міста будуватимуться дороги. У нас є всі технічні розробки, вся документація з безпеки та проєктування, маємо всі необхідні висновки експертів. Зараз розробляється майданчик для будівництва й проводиться заміна тепломереж. Там є дуже складні з інженерно-технічного погляду ділянки, зокрема будівництво переходу через річку. Проте будівництво нової дороги до кінця 2021 року плануємо  завершити», – сказав Євгеній Водовозов. 

Зазначимо, нова дорога з'єднає великий спальний район, Салтівський житловий масив, з центром міста. Будівництво дороги розбито на чотири ділянки і стартувало у липні 2020 року від вул. Мойсеївської до метромосту. Протяжність всієї дороги - близько 2,2 км. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини