Естонія планує відкрити в Харкові Почесне консульство
26 квітня 2017 16:49 Міжнародне співробітництво
Естонія планує відкрити в Харкові Почесне консульство Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 26 квітня, зустрівся з Надзвичайним і повноважним послом Естонської Республіки в Україні Гертом Антсу.

Герт Антс зазначив, що раніше Почесне консульство Естонської Республіки працювало тільки в Криму. Посол попросив міську владу Харкова знайти кандидатуру, яка б підходила на цю посаду.

«Я у вашому місті вперше. Харків - один з найбільших та важливих міст України, тому було б добре, якби тут працювало наше консульство. Є сфери, в яких ми могли б спільно працювати. Харківський політехнічний інститут вже співпрацює з технічним університетом Естонії, харківська IT-компанія співпрацює з естонською. Думаю, необхідно вивчити ситуацію і зрозуміти, в яких областях ми могли б ділитися досвідом», - зазначив Герт Антс.

Ігор Терехов запропонував розвивати побратимські відносини з одним з міст Естонії і підтримувати естонську громаду.

«У Харкові вже працюють десять почесних консулів, і ми обміркуємо вашу пропозицію і пошукаємо кандидатуру на цю посаду. Розвиток міжнародних відносин дуже важливий для нас. Нещодавно в Харкові пройшов міжнародний туристичний форум, в якому взяли участь 17 іноземних делегацій, в червні пройде Генеральна асамблея Асоціації міст-володарів Призу Європи, яку ми очолюємо. Децентралізація дала нам багато можливостей, ми стали  впроваджувати ще більше інфраструктурних проектів. Будівництво «Прозорих офісів», реконструкція магістралей, центрального саду Шевченка, зоопарку - думаю, вам буде цікаво тут працювати», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини