«ЄрміловЦентр» презентує українсько-польський фотопроект
05 жовтня 2015 12:32 Культура
«ЄрміловЦентр» презентує українсько-польський фотопроект Виставковий польсько-український проект «Неореалізм. Польська фотографія. 1950-1960-ті» пройде з 6 по 23 жовтня в Центрі сучасного мистецтва «ЄрмиловЦентр».

В рамках проекту відбудеться виставка робіт польських фотографів Єжи Левчинського, Марека П'ясецького, Тадеуша Ролке, Софії Рідет. Як зазначили організатори, концепція експозиції - зв'язок між неореалізмом та польською фотографією 1950-1960-х років та їх вплив на видатних фотографів.

Також в «ЄрмиловЦентрі» презентують фільм «Час життя об'єкта в кадрі» Олександра Балагури та Світлани Зиновьевої, який брав участь у фестивалях у Франції, Португалії, Росії, Словаччині, Україні. Фільм побудований на знімках 1970-1990-х років українських авторів. 

Крім того, в центрі сучасного мистецтва пройде конференція «Неореалізм під час конфлікту». У дискусії візьмуть участь польські та українські експерти та арт-критики.

Проект реалізується за підтримки Польського інституту в Києві, Генерального консульства Республіки Польща в Харкові, Харківської державної академії дизайну і мистецтв та ін.

З більш детальною інформацією про заплановані заходи та їх учасників можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини