Електротранспорт у Харкові курсує в штатному режимі
01 березня 2018 09:51 Оперативна інформація
Електротранспорт у Харкові курсує в штатному режимі Робота електротранспорту нормалізована, на розворотних колах «Одеська», «Пролетарська», «Барабашово» та інших замети ліквідовані.

Комунальні служби чистять дороги у посиленому режимі, допомогу у прибиранні надають курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Нагадаємо, раніше трамваї не могли виїхати з депо через замети снігу, які утворилися через сильний вітер. Також були складності з виїздом до місця стоянок автобусів. Зараз вони закінчують виїжджати на маршрути. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини