Електронні сервіси Харкова – одні з найкращих в Україні
19 жовтня 2020 16:28 Місто
Електронні сервіси Харкова – одні з найкращих в Україні Харків переміг у всеукраїнському конкурсі «Дієва громада», який проводився Міністерством цифрової трансформації України.

Харків отримав нагороду в номінації «Рішення для міських сервісів». В рамках проєкту Харків поділився своїм досвідом впровадження цифрових технологій з іншими громадами.

«Щодня ми працюємо над покращенням сервісів Харкова, намагаємося зробити їх більш комфортними та простими. Ми раді, що змогли поділитися своїм досвідом та допомогли іншим громадам у створенні нових проєктів», - підкреслили у Департаменті цифрової трансформації.

Конкурс «Дієва громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Проєкт сприяє створенню інструментів цифровізації, які покликані забезпечити громадян рівним доступом до електронних послуг, е-демократії і розвитку смарт-сіті. Це дозволить підвищити ефективність роботи муніципалітетів, зберегти гроші платників податків та підвищити цифрові навички населення, а також посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Конкурс проводиться Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом «Східна Європа» та Фондом «Innovabridge» за підтримки Швейцарії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини