Експерти ООН дали оцінку економічній стійкості Харкова в період пандемії
08 вересня 2021 10:48 Економіка
Експерти ООН дали оцінку економічній стійкості Харкова в період пандемії Експерти Європейської економічної комісії ООН підтвердили хороші позиції Харкова щодо забезпечення економічного і фінансового відновлення міста під час пандемії COVID-19.

Як повідомили в Департаменті економіки та комунального майна, відповідно до оцінки експертів, Харків гарантував мінімальний вплив зовнішніх факторів у період пандемії і швидко вийшов з кризової ситуації.

Так, експерти дійшли таких висновків:

- у місті забезпечується надійність і стійкість системи планування, а також здійснюється інтеграція положень антикризового управління в процеси планування і бюджетування;
- у своїй роботі міська влада використовує методологію оцінки вразливості для виявлення слабких місць і потенційних втрат з урахуванням позитивних результатів роботи попередніх років;
- технологічний розвиток міста продовжує швидко прогресувати, що є колосальним двигуном прогресу для забезпечення подальшого сталого розвитку міста.

Зазначимо, що таку оцінку Харків отримав в рамках реалізації проєкту «Економічне та фінансове відновлення міст і підвищення стійкості під час і після COVID-19». У ньому беруть участь 16 міст з усього світу, і серед них Харків є єдиним, що представляє Україну. Наступною стадією в розвитку партнерських відносин стане реалізація спільних з Європейською економічною комісією ООН ініціатив, спрямованих на забезпечення стійкості економіки міста до зовнішніх впливів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини