Джон Хувейн: Мер Рудольф Джуліані оцінить високі стандарти забезпечення життєдіяльності в Харкові
04 травня 2017 18:13 Міжнародне співробітництво
Джон Хувейн: Мер Рудольф Джуліані оцінить високі стандарти забезпечення життєдіяльності в Харкові Керівник компанії GSS (США), соратник екс-мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані Джон Хувейн сьогодні, 4 травня, відвідав Харківську міську студентську лікарню №20.

Як зазначив Джон Хувейн, розвиток економіки тісно пов'язаний з системою охорони здоров'я. «Студент, турист, бізнесмен, який приїхав до міста, щоб відкрити компанію, повинен бути впевнений, що тут він отримає добре медичне обслуговування. Думаю, Рудольф Джуліані, коли приїде до Харкова, побачить, що це місто з передовим мисленням і високими стандартами забезпечення життєдіяльності», - сказав Джон Хувейн.

Зазначимо, що в рік студентську лікарню відвідує близько 1 млн осіб. Серед нових напрямків роботи медустанови - робота зі студентами-учасниками АТО і переселенцями зі Сходу України, у яких спостерігаються посттравматичний синдром і стресові розлади. Цю програму вдалося реалізувати, в тому числі, за підтримки Міжнародного надзвичайного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Нагадаємо, що делегація з Америки на чолі з Джоном Хувейном вже відвідала міські центри надання адміністративних та соціальних послуг «Прозорий офіс», ознайомилася з реконструкцією зоопарку. Представників компанії GSS також ознайомили з житловими, комунальними і соціальними програмами. Завтра в планах делегації - відвідати метрополітен. Як зазначають представники компанії, все це необхідно для того, щоб скласти плани співпраці між Харківською мерією і американською стороною щодо соціально-економічного розвитку міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини