Двірники закликають харків'ян дбайливо ставитися до їхньої праці
02 червня 2017 13:53 ЖКГ
Двірники закликають харків'ян дбайливо ставитися до їхньої праці Харківські двірники закликають жителів міста дбайливо ставитися до упорядкованих газонів, дитячих майданчиків, дворів.

Як повідомила сьогодні, 2 червня, начальник Київської філії КП «Харківблагоустрій» Валентина Кротова, дворовим робочим постійно доводиться стикатися з недбалим ставленням деяких городян до їхньої праці.

Як приклад вона навела загальний двір будинків по вул. Алчевських, 56, 58 і пров. Дизайнерському, 3. Торік у дворі, де був повністю відсутній асфальт, пройшов масштабний благоустрій. Там з'явилися клумби, дитячий майданчик, були пофарбовані лавки, урни. Після минулої зими у дворі додатково висадили квіти.

«Сьогодні ми висаджуємо багаторічні квіти, сіємо насіння, щоб мешканці будинків раділи, щоб їм було куди вийти, відпочити, а дітям - погратися. Але часто вранці двірники бачать, як їхня праця просто знищується. Поруч із урнами і контейнерами багато сміття, але ж є куди його викинути! Деякі мешканці вигулюють собак прямо на газонах, де ще нічого не зійшло. Ми просимо городян дбайливо ставитися до того, над чим працюють десятки наших людей. Цей благоустрій робиться для них, тому дуже просимо все це зберегти», - зазначила Валентина Кротова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини