Два харківських університети увійшли до п'ятірки кращих вишів України
13 липня 2017 10:07 Освіта
Два харківських університети увійшли до п'ятірки кращих вишів України Два харківських університети увійшли до п'ятірки кращих вишів України згідно з рейтингом вищих навчальних закладів «ТОП-200 Україна».

Так, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна посів у рейтингу 3-е місце, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» - 4-е.

У 2017 році в першу п'ятірку національного рейтингу також увійшли: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» (1-е місце), Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2-е місце), Національний університет «Львівська політехніка» (5-е місце).

Рейтинг «ТОП-200 Україна» враховує такі показники діяльності вишів: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання. Вихідні дані для визначення рейтингу були надані безпосередньо університетами і отримані з незалежних Web-ресурсів.

Довідка. У 2017 році рейтинг «ТОП-200 Україна» проводився в одинадцятий раз. Стартувавши в 2006 році, проект став першим і залишається на сьогодні єдиним академічним рейтингом в Україні, акредитованим Міжнародною експертною групою з ранжирування (IREG).

Друкувати
Останні новини