Довідки про місце проживання та склад сім’ї можна отримати онлайн
07 грудня 2020 12:23 Суспільство
Довідки про місце проживання та склад сім’ї можна отримати онлайн Інформацію про місце проживання та склад сім'ї можна отримати через Портал електронних сервісів міста Харкова.

Як зазначили у Департаменті реєстрації, ця послуга стала доступна онлайн завдяки проєкту «Вбити довідку», який реалізується спільними зусиллями Будинку нерухомості та Департаменту реєстрації. 

Для отримання довідки в електронному форматі потрібно зайти на сайт «Портал електронних сервісів міста Харкова», пройти авторизацію, вибрати необхідну послугу, внести дані в обов'язкові для заповнення поля і відразу отримати сформовану довідку. Цей документ має повну юридичну силу, так само, як і паперова довідка з мокрою печаткою. У разі необхідності її можна самостійно роздрукувати. 

Зазначимо, на сьогодні 83% довідок про місце проживання та склад сім’ї у місті формується онлайн. Окрім отримання цієї довідки, на порталі доступно понад 15 послуг. 

Нагадаємо, Будинок нерухомості (пл. Павлівська, 4) - перший спеціалізований центр в Україні, де можна вирішити широкий спектр питань у сфері нерухомості і реєстрації бізнесу. Мета роботи Будинки нерухомості - забезпечити людині максимум послуг та сервісів у сфері нерухомості в єдиному просторі, в основу якого закладено прозорість і зрозумілість процедур.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини