До уваги ЗМІ! Завтра в міськраді обговорять заходи щодо попередження наркоманії
18 вересня 2019 10:47 Анонс
До уваги ЗМІ! Завтра в міськраді обговорять заходи щодо попередження наркоманії Відкрите засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії відбудеться 19 вересня в малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7, 2 пов.).

У ньому візьмуть участь керівники профільних департаментів міськради, представники Головного управління Національної поліції, а також керівники та представники громадських організацій, які займаються допомогою, підтримкою та реабілітацією наркозалежних.

Учасники координаційної ради обговорять напрямки і завдання Комплексної програми з протидії поширенню наркоманії і зниження шкоди від вживання психоактивних речовин у м.Харкові «Чисте місто» на 2019-2020 роки, профілактичні заходи щодо попередження наркоманії в установах освіти, результати напрацювань громадських організацій - партнерів міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа» з популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ.

Також в рамках засідання відбудеться презентація чат-боту для блокування інтернет-наркокрамниць.

Вестиме нараду заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Початок заходу - о 12:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини