До суботи всі житлові будинки Харкова обіцяють підключити до тепла
08 листопада 2018 16:15 Місто
До суботи всі житлові будинки Харкова обіцяють підключити до тепла Бригади КП «Харківські теплові мережі» в цілодобовому режимі усувають дефекти на тепломережах, щоб до кінця робочого тижня підключити до теплопостачання всі житлові будинки Харкова.

Про це сьогодні, 8 листопада, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко.

«Міська влада розуміє, що в тих будинках, в які ще не поданий теплоносій, чекають тепла, і, повірте, тепловики працюють над цим питанням фактично 24 години на добу. Кожен день до тепла підключаються близько 70 будинків. Харківським міським головою Геннадієм Кернесом поставлено завдання - до суботи подати тепло в усі будинки», - повідомив Юрій Сідоренко.

За його словами, основні проблеми з теплопостачанням виникли в Київському і Шевченківському районах, які обслуговує ТЕЦ-5. Підприємство практично п'ять місяців простоювало, відновивши свою роботу тільки в середині жовтня. Зазначимо, що ТЕЦ-5 - приватна компанія (ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»), на яку міська влада впливу не має.

«Це приватна структура, яка сама вирішує, в якому режимі їй працювати. Підприємство готує теплоносій фактично для всього міста, і ми дуже залежимо від нього. На сьогоднішній день теплоелектроцентраль ще не вийшла на необхідні потужності. Протягом п'яти місяців, які не працювала ТЕЦ-5, труби стояли без води, і коли теплоелектроцентраль почала подавати теплоносій, на мережах виникло безліч дефектів. Це і послужило причиною відсутності теплопостачання в двох районах», - пояснив Юрій Сідоренко.

При цьому він додав, що оплачувати послуги теплопостачання харків'яни будуть тільки з дня фактичного подання тепла в будинки. Теж стосується і оплати гарячого водопостачання.

Нагадаємо, що напередодні ввечері, 7 листопада, тепло було подано ще в 68 житлових будинків Шевченківського та Київського районів. Таким чином, станом на 8:00 8 листопада, в Харкові до тепла було підключено 98% житлових будинків.

Також директор департаменту зазначив, що цього року КП «Харківські тепломережі» замінило рекордну кількість тепломереж - 44 км, 19 з них - тепломагістралі діаметром від 600 до 1000 мм. Робота з ремонту тепломереж в місті триває.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини