До створення дизайну клумб в Харкові залучають студентів
22 січня 2016 14:53 ЖКГ
До створення дизайну клумб в Харкові залучають студентів У створенні дизайну квіткових клумб, які висаджуватимуть навесні в Харкові, беруть участь студенти кафедри містобудування Національного університету міського господарства ім. О. Бекетова.

Як повідомила завідувачка кафедри містобудування ХНУМГ Ірина Древаль, кафедра має великий досвід у розробці проектів благоустрою. Яскравим прикладом є проект Червоношкільної набережної, за яким була реалізована реконструкція набережної на ділянці від круглої клумби на пр. Гагаріна до цирку. Зараз студенти університету розробляють проект клумб, які навесні розіб'ють на пр. Гагаріна.

У міських теплицях вже вирощують квіти, які прикрасять місто цього року. Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, від моменту посадки до формування бутона проходить близько 3 місяців.

«Зазвичай з середини квітня ми вже починаємо висаджувати квіти біля пам'ятників загиблим у Другій світовій війні і братських могил. Тому ми вже зараз готуємося до садіння. Вже на 80% сформований дизайн клумб і сформовані графіки садіння квітів», - підкреслив Віктор Кітанін.

Зараз у теплицях ростуть близько 120 тис. квітів. Серед них - тагетис, герань, хлорофітум, сеткреазія, седум.

Друкувати
Останні новини