До лікарні швидкої допомоги доправили постраждалих від вибухів у Балаклії
15 листопада 2019 17:39 Оперативна інформація
До лікарні швидкої допомоги доправили постраждалих від вибухів у Балаклії Трьох постраждалих в результаті вибухів на території Центральної артилерійської бази в Балаклії доставили в Міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної допомоги ім. Мещанінова.

Як повідомили в медустанові, всі госпіталізовані - чоловіки від 20 до 30 років. Один з них - з опіками тіла до 60% і переломом руки, другий - з опіками до 20%, у третього в ході обстеження зафіксували переломи. На даний момент один з потерпілих знаходиться в реанімації, другого - оперують, третього постраждалого перевели до Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Нагадаємо, 15 листопада на території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами в Балаклії прозвучало близько 20 вибухів, у результаті яких загинули двоє людей. За офіційною інформацією Міністерства оборони України, на технічній території проводили планову утилізацію боєприпасів і їх елементів, які не можна транспортувати. Боєприпаси знищували в спеціально обладнаному для цього котловані.

У Міністерстві оборони запевнили, що ситуація контролюється і не становить загрози для місцевих жителів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини