До кінця року в Харкові заасфальтують територію 450 дворів
10 вересня 2015 13:29 ЖКГ
До кінця року в Харкові заасфальтують територію 450 дворів Територію майже півтисячі дворів Харкова планують заасфальтувати до кінця 2015 року.

Про це сьогодні, 10 вересня, повідомив секретар Харківської міської ради Олександр Новак під час огляду робіт з благоустрою дворів. За його словами, в 150 дворах проведуть капітальний ремонт території, уклавши новий асфальт, а в 300 дворах виконають поточний ремонт асфальтобетонного покриття.

Один з дворів, в якому розпочався капітальний ремонт, розташований за адресою: пл. 1 Травня, 1. Мешканці будинку зазначають, що через те, що сміттєві баки розташовані далеко від в'їзду у двір, сміттєвози змушені добиратися до сміттєвої площадки через весь двір, розбиваючи при цьому асфальт.

За словами Олександра Новака, при розробці плану благоустрою було прийнято рішення перенести майданчик, щоб сміттєвози не заїжджали у двір. Також в процесі благоустрою у дворі знімуть старий асфальт й укладуть новий, відремонтують всі під'їзди. До кінця місяця планується закінчити всі роботи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини