До харків’ян з високою температурою лікарі приходитимуть додому
11 жовтня 2021 13:49 Медицина
До харків’ян з високою температурою лікарі приходитимуть додому Харків'ян з температурою просять залишатися вдома і викликати лікарів додому, щоб уникнути скупчення хворих у поліклініках.

Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в окремих приміщеннях поліклінік для хворих з температурою - великі черги, і там є хворі як на коронавірус, так і на ГРВІ.

«І приймають їх від трьох до п'яти лікарів, які відволікаються від основного прийому, тому ми будемо просити харків'ян, у яких піднялася температура і є необхідність звернутися до лікаря - викличте його додому», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Також заступник міського голови попросила харків'ян дотримуватися всіх протиепідемічних заходів і обов'язково носити захисні маски або респіратори.

За її словами, зараз всі лікарі міста борються з COVID-19, і медпрацівники в поліклініках дуже завантажені роботою. Крім прийому пацієнтів, частина з них працює в бригадах для вакцинації, також вони зайняті підписанням декларацій, оскільки значно збільшилася кількість звернень від молодих людей, які хочуть укласти договір із сімейним лікарем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини