Бізнес-делегація з Нідерландів 8-10 квітня відвідає Харків з метою подальшої співпраці з українськими бізнесменами.
Про це сьогодні, 3 квітня, під час прес-конференції в прес-центрі міської ради повідомила заступник начальника відділу Департаменту міжнародного співробітництва Наталія Лебедєва.
За її словами, делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Пітером Яном Волтерсом перебуватиме у Харкові три дні. За цей час делегація проведе ряд ділових зустрічей з українськими компаніями для пошуку бізнес-партнерів.
Зокрема, в місто приїдуть 23 бізнесмени з 18 великих голландських компаній в сферах сільського господарства, машинобудування, будівництва, енергетики, нафтохімії, консалтингу, банківської діяльності, логістики й науки.
«Проведення трьох матчів фінальної частини чемпіонату Євро-2012, які зіграла у Харкові збірна Голландії з футболу, позитивно позначилося на міжнародному іміджі нашого міста. Всі заходи були успішно підготовлені, а робота міської влади була оцінена дуже високо. Результатом співпраці стала зацікавленість голландських бізнес-кіл у вивченні інвестиційного потенціалу Харкова», - підкреслила Наталія Лебедєва.
У програмі візиту представників Нідерландів - участь у семінарі «Економічний потенціал і ведення бізнесу в Україні. Харківський регіон: перспективи та можливості співпраці», який відбудеться 8 квітня у конференц-залі гольф-клубу «Superior Golf & Spa Resort». 9 квітня в малій залі Харківської міської ради відбудеться зустріч делегації з керівництвом міста (початок зустрічі - о 9:30). Після цього, о 13:00, в готелі «Харків Палас» почнеться семінар «Відкрий для себе Нідерланди. Нові горизонти економічного співробітництва», на який запрошені представники керівництва міста та області, а також ділових кіл Харкова.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум