Для випускників гімназії №47 пройшла екскурсія у Харківській міськраді
05 вересня 2019 14:41 Місто
Для випускників гімназії №47 пройшла екскурсія у Харківській міськраді Учні двох одинадцятих класів Харківської гімназії №47 сьогодні, 5 вересня, відвідали міську раду.

Під час екскурсії школярам показали малу і велику зали, залу прийому офіційних делегацій. Також з ними зустрівся Харківський міський голова Геннадій Кернес. Саме мер запросив майбутніх випускників на екскурсію, коли відвідував гімназію на День знань.

«Я вважаю, що вам буде цікаво і корисно подивитися, як влаштована робота міської ради - від спілкування з городянами до прийняття важливих рішень у житті міста. Коли я вчився в школі, то не знав, що буду міським головою. Тому вам вже можна задуматися над тим, до чого прагнути, як досягти успіху. Сподіваюся, побачене сьогодні допоможе комусь визначитися зі своїм майбутнім», - зазначив Геннадій Кернес, звертаючись до школярів.

Після екскурсії міськрадою класний керівник 11-Б класу Світлана Кисіль зазначила, що робота органів місцевого самоврядування цікавить багатьох учнів.

«У нас є учні, які беруть участь у шкільному самоврядуванні, яким цікава така діяльність. Можливо, що вони - майбутні управлінці, деякі навіть хотіли б вступити до команди мера. Коли сам дивишся, як тут все влаштовано, як і де ухвалюються рішення, то для багатьох це може стати поштовхом при виборі своєї майбутньої професії», - сказала Світлана Кисіль.

Друкувати
Останні новини