Для школярів Київського району пройшла екскурсія у Харківській міськраді
05 листопада 2018 18:09 Суспільство
Для школярів Київського району пройшла екскурсія у Харківській міськраді Лідери учнівського самоврядування шкіл Київського району сьогодні, 5 листопада, відвідали Харківську міську раду.

Під час екскурсії школярам показали малу і велику зали, залу прийому офіційних делегацій. Також із ними зустрівся Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Тут приймаються важливі рішення, які потім реалізуються в місті. Можливо, скоро ви теж тут працюватимете, бо за вами - майбутнє. Бажаю, щоб із побаченого сьогодні ви винесли тільки позитив. Бажаю вам завжди залишатися кращими, вірте в себе, і все у вас вийде», - зазначив Геннадій Кернес.

Міський голова також відповів на запитання школярів, зокрема, про найближчі плани міста.

«Ми працюємо з великими кредиторами - Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком та Світовим банком. У нас із ними проекти на сотні мільйонів доларів: будівництво сміттєпереробного комплексу,  розвиток метро в бік вул. Одеської, оновлення рухомого складу метро і тролейбусів. Також ми займаємося реконструкцією зоопарку та саду імені Шевченка. Планів у нас багато, але головне, щоб результат цієї роботи бачили харків'яни», - підкреслив Геннадій Кернес.

Крім того, голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайло Лазарєв і заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська розповіли лідерам учнівського самоврядування про молодіжні проекти, які реалізуються в місті.

«Тут зібралася команда молодих людей, які вірять у те, що Харків може стати дійсно найкомфортнішим містом для життя в Україні. Це підтверджується конкретними справами: минулого тижня Харків був визнаний кращим інноваційним містом країни за версією експертів «Kyiv Smart City Forum 2018». Ми брали участь у написанні програми з бюджету участі, створювали сайт «Портал харків'янина», проводили міжнародний фестиваль театрів «Платформа 77» і реалізовували багато спортивних проектів. Упевнений, що у школярів теж є чимало цікавих ідей, тому ми чекаємо на вас у своїх лавах, у нас попереду багато цікавої роботи», - сказав Михайло Лазарєв.

Друкувати
Останні новини