Для харків'ян створили чат-бот з інформацією про стан їхніх будинків
04 червня 2022 14:15 Місто
Для харків'ян створили чат-бот з інформацією про стан їхніх будинків Харків'яни, які ще не повернулися додому та хочуть дізнатися, чи в придатному для проживання стані їхній будинок, зможуть скористатися спеціальним чат-ботом.
Про це сьогодні, 4 червня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Щодня кілька тисяч городян повертаються до Харкова після вимушеного від'їзду, пов'язаного з нападом Росії на Україну. Багато хто з вас їде у невідомість, не знаючи, чи є куди повертатися. Для цього ми запускаємо чат-бот», - зазначив міський голова.

За його словами, пройшовши просту реєстрацію, харків'яни зможуть дізнатися, наскільки постраждало їхнє житло, чи є у будинку електрика, вода, газ, чи зруйновані цокольний поверх, вхідні групи, і, зважаючи на отримані дані, ухвалити для себе виважене рішення про повернення в місто.

Мер Харкова повідомив, що за час війни ворог зруйнував понад 2 тис. житлових будинків, 500 з яких не підлягають відновленню. Крім того, обстріли продовжуються, і руйнування настільки глобальні, що в місті не встигли обстежити всі будівлі. Тому, якщо якийсь будинок ще не обстежили, особа отримає повідомлення, що інформація щодо її житла відсутня. У такому випадку потрібно буде почекати кілька днів і знову запросити інформацію в чат-боті.
Також міський голова повідомив, що незабаром запрацює телефон для тих, хто з різних причин не зможе скористатися чат-ботом. Про початок його роботи повідомлять додатково.

Ігор Терехов підкреслив, що місто відбудують, і всі, хто втратили домівку, отримають найсучасніше та найкомфортабельніше житло.

Адреса чат-бота: https://t.me/tviyDimKharkivBot.

У його створенні на волонтерських засадах міській раді допомогли IT-компанії «Sigma Software» та «Ideasoft».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини