Для харківських підприємців працюють безкоштовні електронні сервіси
20 травня 2021 11:21 Економіка
Для харківських підприємців працюють безкоштовні електронні сервіси Підприємці можуть отримати безкоштовну допомогу, скориставшись електронними сервісами «Менторська допомога» та «Онлайн-консультант».

Про це повідомляється в інформації про Основні показники економічного і соціального розвитку міста Харкова за І квартал 2021 року. 

Зазначається, що вебсайт «Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова» продовжують удосконалювати та наповнювати новими інформаційними даними, корисними для бізнесу. Зокрема, під час карантину був створений окремий інформаційний розділ для підприємців з актуальними повідомленнями. 

Сервіси «Менторська допомога» та «Онлайн-консультант» дозволяють підприємцям отримати допомогу з вирішення бізнес-проблем, відкриття та ведення бізнесу. За звітний період за консультаціями онлайн звернулися 93 підприємці.

В інформації зазначається, що населення міста Харкова обслуговують майже 3,3 тис. підприємств торгівлі, близько 3 тис. підприємств ресторанного господарства, 2 тис. підприємств побутового обслуговування населення, 53 ринки і торгові майданчики. Серед них - 23 гіпермаркети і 212 супермаркетів, 63 торгові центри і 241 підприємство торгової мережі.

В інформації про Основні показники економічного і соціального розвитку зазначається, що одним із важливих напрямів діяльності міської влади є вдосконалення роботи ринків і торгових майданчиків, створення сучасних торгових комплексів з розвиненою інфраструктурою, обслуговування населення на високому рівні, розширення асортименту продукції, впровадження прогресивної технології товарообігу.

З метою недопущення несанкціонованої торгівлі на території ринків організовано понад 1,1 тис. торговельних об’єктів для соціально незахищених громадян, які можуть здійснювати торгівлю на пільгових умовах.

Крім того, спільно з фірмами, які ведуть виставкову діяльність, за I квартал 2021 року у місті було проведено п'ять спеціалізованих та п'ять універсальних виставок.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини