Для голосування потрібен лише паспорт - заява Харківської міської ради
30 жовтня 2021 12:35 Місто
Для голосування потрібен лише паспорт - заява Харківської міської ради Харківська міська рада наголошує на тому, що для голосування на місцевих виборах, які відбудуться у неділю, 31 жовтня, потрібен лише паспорт громадянина України.

«Згідно з українським законодавством, жодних документів для голосування, окрім паспорта громадянина, не потрібно.

Міська рада поділяє думку сторонніх спостерігачів, що заява народного депутата Михайла Радуцького про те, що на виборчі дільниці не пускатимуть без сертифікатів вакцинації чи тестів на коронавірус, є провокацією та спрямована на зрив виборів у Харкові.

Ми наголошуємо, що на всіх виборчих дільницях буде вжито необхідних протиепідеміологічних заходів. Також завтра на сорок одній дільниці можна буде зробити щеплення від COVID-19.

Міська рада закликає харків'ян не вірити чуткам та прийти завтра на вибори, щоб віддати голос за свого кандидата. Для цього потрібен лише один документ - паспорт», - говориться у заяві міської ради.

Зазначимо, що громадська мережа «ОПОРА» заявила про ризик зриву проміжних виборів через слова голови комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації Михайла Радуцького про те, що на виборчі дільниці не пускатимуть без сертифікатів вакцинації або тестів на коронавірус.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини