Для дітей з сімей переселенців проведуть футбольний квест
18 вересня 2018 12:47 Спорт
Для дітей з сімей переселенців проведуть футбольний квест У рамках футбольного матчу між донецьким «Шахтарем» та німецьким «Гоффенхаймом» 19 вересня у Харкові проведуть квест для дітей з сімей переселенців.

У заході візьмуть участь Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Вольфганг Мьоссінгер, ветерани донецького «Шахтаря» і діти-переселенці з Донецької та Луганської областей, які живуть у Харкові.

За словами організаторів, ідея провести подібний квест народилася спонтанно. На його проведення Генерального консула надихнуло те, що обидві футбольні команди стикалися з проблемами внутрішніх переселенців: донецький «Шахтар» змушений грати не на своєму рідному полі, команда «Хоффенхайм» теж знає про проблеми біженців, оскільки в місті Зинсхайм, який представляє футбольний клуб, знаходиться притулок для біженців.

В рамках квесту дітям необхідно буде відповісти на низку питань з історії двох країн - Німеччини та України, а також на футбольну тематику. Переможець квесту отримає квитки на матч. Також на дітей чекають заохочувальні призи від обох команд.

Початок заходу - о 14:30.

Місце проведення: Молодіжний центр Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (вул. Новгородська, 4).

До участі запрошуються представники ЗМІ. Телефон для довідок: 050 420 75 95.

Нагадаємо, 19 вересня в Харкові на стадіоні «Металіст» відбудеться матч між донецьким «Шахтарем» і німецьким «Хоффенхаймом» в рамках першого туру Ліги Чемпіонів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини