Для боротьби з крадіями «Харківміськліфт» почав встановлювати антивандальні двері
14 січня 2016 12:47 ЖКГ
Для боротьби з крадіями «Харківміськліфт» почав встановлювати антивандальні двері КСП «Харківміськліфт» почало установлення антивандальних дверей у машинних приміщеннях, які знаходяться в житлових будинках.

Як повідомив сьогодні, 14 січня, заступник директора підприємства Вадим Прокудін, ці заходи спрямовані на боротьбу з розкраданнями ліфтового обладнання. Так, торік зловмисники завдали «Харківміськліфту» збитків на 1 млн 175 тис. грн. Тільки за останній місяць було вкрадено 15 котушок, і буквально вчора були затримані злодії в Київському районі, які скоїли крадіжку.

«Випадки розкрадання ліфтового обладнання відбуваються постійно. Тому нове керівництво підприємства прийняло рішення впровадити багатоступеневий захист, і установлення броньованих антивандальних дверей - це один із заходів. Ми їх виготовляємо власними силами. Ці двері зроблені з товстого металу, без петель, що виступають, зі спеціальним замком, який неможливо зірвати. Крім того, ми закриваємо віконні отвори в машинні приміщення решітками або цегляною кладкою, перекриваючи тим самим всі шляхи проникнення до них», - зазначив Вадим Прокудін.

За його словами, антивандальні двері почали випускати на підприємстві в січні. В тих місцях, де особливо часто відбуваються викрадення обладнання, вже встановлено сім дверей, і до кінця місяця встановлять ще 13. Далі в планах - проводити заміну 50-ти дверей на місяць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини