13-річну Христину Сургай, яка постраждала під час пожежі в будинку по пр. Московському, 248г, лікарі розраховують виписати вже за два тижні.
Про це сьогодні, 11 січня, повідомив завідувач опіковим відділенням Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. Мещанінова Аслан Цогоєв. Він зазначив, що ці терміни поки тільки в планах. Остаточна дата залежатиме від стану дівчинки.
«Ми повинні вивести її на такий рівень, коли медикаменти і цілодобове спостереження лікарів вже не будуть потрібні. Тоді ми зможемо її виписати. При цьому потрібно врахувати, що після виписки її чекає реабілітація або в поліклініці за місцем проживання, або в нашій лікарні, а також їй знадобиться санаторно-курортне лікування», - підкреслив Аслан Цогоєв.
Зараз Христина вже самостійно ходить, займається лікувальною фізкультурою, у неї відновилися дихальні шляхи, які були пошкоджені, і вона без проблем розмовляє.
Завідувач опіковим відділенням розповів, що 90% ран на поверхневій шкірі вже зажили. Також дівчинці провели три операції з відновлення шкіри, ще одна - під питанням, оскільки лікарі сподіваються, що ділянки шкіри, які потрібно оперувати, заживуть самостійно.
Аслан Цогоєв зазначив, що з моменту надходження у пацієнтки не було проблем з ліками, плазмою: всі витрати взяло на себе місто. Представники міської влади також постійно відвідують Крістіну .
Психологічний стан дівчинки зараз нормальний. Цілодобово з нею знаходиться батько, також приходять вчителі, родичі.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум