Дитяча залізниця відкрила новий сезон
01 травня 2014 11:45
Дитяча залізниця відкрила новий сезон Святкове відкриття руху поїздів на Дитячій залізниці «Мала Південна» відбулося сьогодні, 1 травня. Склад Малої Південної відправився у свій перший у новому сезоні рейс за маршрутом Парк - Лісопарк. Першими пасажирами стали близько 200 дітей та їхніх батьків.

У ході церемонії відкриття пройшов святковий концерт за участю творчих колективів Палацу культури залізничників. Для маленьких гостей свята провели вікторини та різні конкурси. Крім того, перед будівлею станції відкрилася виставка дитячих малюнків, присвячених залізничникам. Також присутні ознайомилися з музеєм історії Дитячої залізниці та її навчальним корпусом.

Довідка. Харківська Дитяча залізниця була відкрита 8 листопада 1940 року. Рух поїздів щорічно починається 1 травня і закінчується в кінці жовтня. Загальна протяжність шляхів - 3,6 км. На дитячій дорозі діють дві станції - «Парк» і «Лісопарк», а також зупиночна платформа «Меморіал». На Малій Південній працює близько 70 гуртків юних залізничників, в яких займається 1,5 тис. дітей. За весь час існування дитячої залізниці через неї пройшли 80 тис. школярів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини