Діти, які постраждали у вчорашній ДТП, залишаються у лікарні невідкладної допомоги (доповнено)
12 листопада 2021 13:15 Оперативна інформація
Діти, які постраждали у вчорашній ДТП, залишаються у лікарні невідкладної допомоги (доповнено) Двоє дітей, які вчора постраждали у ДТП на пр. Науки, знаходяться на лікуванні у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова.

Як повідомив заступник головлікаря лікарні Андрій Соцький, стан постраждалих не змінився – стабільний, середньої тяжкості. В обох зафіксовано струс мозку та забиття м'яких тканин, у дівчинки рана голови.

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, вдень на пр. Науки, в районі перехрестя з вул. Тобольською, автомобіль на пішохідному переході збив двох підлітків. Внаслідок аварії отримали травми 13-річні хлопчик та дівчинка.

Як повідомила пізніше у прес-центрі Харківської міської ради заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, обидві дитини (2008 року народження) перебувають у відділенні політравми. За її словами, у дівчинки діагностована закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забита рана потиличної області, її стан - задовільний. У хлопчика - закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій грудної клітки, забиття і садна м'яких тканин лівого передпліччя. Його стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

«У дітей також є психологічна травма. Нині вони перебувають у лікарні та отримують необхідне лікування. Судячи з відеозапису ДТП, вони народилися у сорочці, але головне, що їхнім життям нічого не загрожує. Ми розраховуємо, що вони мають одужати, для цього робиться все необхідне», - наголосила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини