Дипломати Представництва ЄС ознайомилися з соціально-економічною ситуацією в Харкові
06 грудня 2018 17:49 Міжнародне співробітництво
Дипломати Представництва ЄС ознайомилися з соціально-економічною ситуацією в Харкові Зустріч заступника Харківського міського голови Михайла Фатєєва з представниками посольств країн-членів ЄС відбулася сьогодні, 6 грудня, у Харківській міській раді.

Іноземну делегацію в складі 23 представників посольств країн ЄС очолив радник, начальник відділу політики Представництва Європейського Союзу в Україні Фабіо Делла П'яцца. Мета візиту дипломатів - ознайомитися з політичною та соціально-економічною ситуацією в місті.

За словами Фабіо Делла П'яцца, поїздка до Харкова була запланована ще до того, як в місті було введено військовий стан, але не дивлячись на це, візит вирішили не переносити. В ході зустрічі дипломатів поінформували, зокрема, про середній розмір заробітних плат, про рівень безробіття в місті, про кількість соціальних пільг, що надаються жителям, про проекти, які реалізуються в Харкові тощо.

«Я вже вдруге в вашому місті і можу зазначити, що Харків - велике, красиве й сучасне місто. Незважаючи на труднощі в країні, які пов'язані з конфліктом на Донбасі, а також з введенням в регіонах, в тому числі в Харкові, воєнного стану, обстановка в місті гарна, спокійна. Видно, що Харків розвивається», - сказав Фабіо Делла П'яцца.

Також сторони обговорили напрямки подальшої співпраці Харкова з країнами ЄС, зокрема, можливість фінансування міської програми забезпечення житлом тимчасово переміщених осіб за рахунок грантів та інших коштів, які можуть надати країни ЄС і європейські організації в рамках допомоги Україні.

«Сьогоднішня зустріч - це ще один крок на шляху співпраці Харкова з міжнародними організаціями та країнами ЄС. Було зазначено, що це не останній візит представників посольств країн ЄС в наше місто, тому, я думаю, результат співпраці за різними напрямками, починаючи від виробничих і закінчуючи культурними питаннями, ми побачимо незабаром», - підкреслив Михайло Фатєєв.

За підсумками візиту дипломати представлять свою доповідь про ситуацію в Харкові керівництву Представництва ЄС в Україні, після чого будуть позначені сфери подальшої співпраці з містом.

Друкувати
Останні новини