Дипломати обговорили в Харкові економічне співробітництво в умовах пандемії
11 грудня 2020 15:43 Міжнародне співробітництво
Дипломати обговорили в Харкові економічне співробітництво в умовах пандемії III Міжнародна конференція «Особливості взаємодії органів місцевого самоврядування та дипломатичних представництв: економічний аспект» відбулася сьогодні, 11 грудня, в готелі «Kharkiv Palace Hotel».

Як зазначив під час відкриття заходу перший заступник міського голови Олександр Новак, зараз Харків реалізує чимало проєктів у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку, Світовим банком і Європейським інвестиційним банком.

«Ці проєкти орієнтовані на розвиток житлово-комунального господарства та транспортної інфраструктури міста. З їх допомогою ми будемо підвищувати рівень життя харків'ян. Безумовно, реалізація цих проєктів неможлива без підтримки дипломатичних представництв, консульств, які є і в нашому місті, і в нашій державі. Я впевнений, що разом ми забезпечимо їх розвиток і подальшу реалізацію», - підкреслив Олександр Новак.

І додав, що завдяки такій співпраці Харків неодноразово отримував кращий кредитний рейтинг від міжнародних фінансових агентств.

Президент Харківського дипломатичного клубу, Почесний консул Казахстану в Харкові Емін Наджафлі підкреслив, що розвиток перш за все економіки є ключовим в нинішніх умовах пандемії.

«Одним із напрямків роботи дипломатичного клубу є розвиток саме економічних зв'язків. І ми будемо надавати всебічне сприяння встановленню міцних ділових контактів між Україною та іноземними бізнесменами», - зазначив Емін Наджафлі.

Економічний потенціал Харкова оцінили дипломати різних країн-партнерів, в тому числі і Словаччини. За роки співпраці, повідомили представники посольства, між сторонами сформувався стабільний кредит довіри.

«Словаччина працює з Харковом дуже давно. Безумовно, пандемія продемонструвала вразливість всього світу і сформувала суспільний запит на посилення міжнародної координації та кооперації. Харків завжди надає іноземним дипломатам можливість співпрацювати, і у нас є великі перспективи і можливості продовжувати таку співпрацю», - сказала віце-президент Міжнародного трейд-клубу України, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова.

Також у рамках конференції відбулося відкриття виставки «Внесок німців у розвиток Харківщини» і підписання Меморандума про співпрацю між Харківським дипломатичним клубом і Міжнародним трейд-клубом в Україні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини