Держслужбовці можуть покращити свої цифрові навички за допомогою серіалу
16 вересня 2021 15:39 Суспільство
Держслужбовці можуть покращити свої цифрові навички за допомогою серіалу Освітні серіали, за допомогою яких громадяни можуть безкоштовно опановувати цифрові навички, розміщені на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Нещодавно там став доступним новий онлайн-серіал «Як громаді стати цифровою». Він призначений для публічних службовців, які хочуть розвинути використання інтернет-технологій у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн.

Курс складається з восьми відеороликів тривалістю 6-9 хвилин, які допоможуть громадянам систематизувати знання з цифрової трансформації та вивчити аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Таким чином, слухачі дізнаються, як створити вебсайт, як налагодити зв'язок із цільовими аудиторіями через соцмережі, що таке брендинг, як контент впливає на цифровий імідж тощо. За результатами навчання учасники отримають відповідний сертифікат.

Зазначимо, що національну онлайн-платформу з цифрової грамотності запустило Міністерство цифрової трансформації України. Зараз на порталі доступно більше 20 освітніх серіалів, націлених на покращення цифрових навичок школярів, вчителів, медичних працівників, держслужбовців, військовослужбовців та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини