Держава продовжить виділяти кошти на відновлення Харкова
07 вересня 2022 20:30 Місто
Держава продовжить виділяти кошти на відновлення Харкова Уряд України планує виділити додаткові кошти на оборонні потреби та відновлення житла у Харківській області.

Про це сьогодні, 7 вересня, під час візиту до Харкова повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Разом із Харківським міським головою Ігорем Тереховим він відвідав гімназію №47, яку зруйнували окупанти.

Зазначимо, що у 1990 році цей навчальний заклад першим в Україні запровадив 10-бальну систему оцінювання знань. До війни там навчалося 680 дітей. Гімназія є однією з найкращих шкіл України. У навчальному закладі поглиблено викладають хімію та біологію. Цього року, незважаючи на війну, проєкт учнів гімназії виграв у конкурсі NASA, і тепер у космосі апробують нові лікарські препарати, розроблені у Харкові.

Кирило Тимошенко пообіцяв, що гімназію №47 внесуть до планів відновлення серед перших.

Також заступник керівника Офісу Президента повідомив, що, поки на території області йдуть воєнні дії, діти продовжать навчатися онлайн. За його словами, у навчальних закладах із незначними руйнуваннями вставляють нові вікна, ремонтують покрівлі, але такі об'єкти, як гімназія №47, будуть відновлені після війни.

Кирило Тимошенко наголосив, що зараз першочергову увагу уряд приділяє відновленню житла - приватних та багатоквартирних будинків.

«З резервного державного фонду було виділено кошти на місто та область. За ці кошти відновлюється кілька об'єктів, де вставляють вікна, роблять термомодернізацію. Звісно, ​​цих грошей недостатньо, тому плануємо виділити додаткові кошти на Харківську область», - повідомив заступник голови ОП.

Крім того, за його словами, держава співпрацює з міжнародними партнерами, щоб відновити критичну інфраструктуру. Будівельні роботи вже розпочалися на Житомирщині, і найближчими місяцями їх, можливо, розпочнуть і у Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини