Делегація зі Словенії відвідала Регіональний центр послуг
25 січня 2018 17:51 Міжнародне співробітництво
Делегація зі Словенії відвідала Регіональний центр послуг Делегація міста Марібор (Словенія) сьогодні, 25 січня, відвідала Регіональний центр послуг на пр. Тракторобудівників.

Їх ознайомили з роботою центру, в якому надається близько 400 послуг адміністративного, соціального та пенсійного характеру.

Радник мера Марібор Марко Ковачич зазначив, що ці відвідини стало дуже корисними для нього і його колег, які вперше побачили такий центр і зможуть перейняти досвід його роботи.

«Я приїхав з міста Марібор, у нас немає такого центру. Я бачу, що дуже багато людей сюди приходить, і вони дійсно отримують хороші послуги. Я впевнений, що це одне з досягнень вашого міста. На цьому прикладі ми зможемо навчитися, почерпнути багато для свого центру. Дуже зручно для відвідувачів, що так багато послуг зібрано в одному місці. Це дійсно дуже сучасний центр», - сказав Марко Ковачич.

Спеціаліст економічного департаменту Муніципалітету міста Марібор Марушка Дворшак підтвердила оцінку колеги. «Сучасне обладнання, сучасні можливості. Я вперше бачу таку систему. Ми звертаємося в муніципалітет, щоб отримати ту чи іншу послугу», - сказала гостя зі Словенії.

Також представників міста Марібор познайомили з пам'ятками Харкова, також вони відвідають Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.

Зазначимо, що сьогодні відбулася зустріч представників Харківської міської ради з делегацією міста Марібор. Сторони обговорили шляхи подальшої співпраці між містами. Зокрема, Марко Ковачич від імені мера словенського міста запропонував Харкову спільну роботу за шістьма напрямками - економіка, культура, спорт, туризм, освіта, а також обмін досвідом між держслужбовцями. Крім того, гості запропонували залучити харківські компанії для розробки спільних економічних проектів, а також розвивати туристичні відносини, зокрема, відновити повітряне сполучення між містами. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини