Делегація з Нюрнберга відвідала харківський дельфінарій
18 вересня 2015 18:54 Міжнародне співробітництво
Делегація з Нюрнберга відвідала харківський дельфінарій Делегація міської ради та муніципалітету міста-побратима Нюрнберга сьогодні, 18 вересня, відвідали харківський дельфінарій «Немо».

З роботою дельфінарію німецьких гостей познайомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, відвідування делегації з Німеччини відбулося в рамках соціального проекту «Уроки доброти», який діє в Харкові багато років. «П'ять років тому керівництво дельфінарію підписало угоду з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, і тепер завдяки дельфінотерапії в місті надають допомогу в реабілітації людей. Крім того, в нюрнберзькому дельфінарії тільки починає розвиватися медико-соціальна технологія реабілітації, тому ми можемо поділитися досвідом, який у нас є в цій сфері, з містом-побратимом», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Нагадаємо, що візит німецької делегації до Харкова пов'язаний зі святкуванням 25-річчя побратимства між Харковом і Нюрнбергом і 20-річчя культурно-просвітницького центру «Будинок Нюрнберга».

Як зазначив заступник мера Нюрнберга Клеменс Гзелль, цей візит до Харкова для нього вже четвертий, і він побачив, як змінилося місто за останній час.

«Харків стає все красивішим, тут панує мир, і люди можуть жити спокійно. Харків - європейське місто, і головне для вас - зберігати свої традиції. Я маю на увазі - зберігати церкви, пам'ятники, які були тут протягом не одного десятиліття, зберігати старі традиції і нові, які розвиває молодь, яка дивиться в майбутнє. У вас відмінний потенціал, який ви, ваш міський голова та його команда вміло розвиваєте», - зазначив заступник мера Нюрнберга.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини