Делегація з Харкова виборола медалі на чемпіонаті Ізраїлю з бадмінтону
18 березня 2019 17:08 Міжнародне співробітництво
Делегація з Харкова виборола медалі на чемпіонаті Ізраїлю з бадмінтону Делегація Харківської міської ради взяла участь у X Міжнародному чемпіонаті Ізраїлю з бадмінтону, який пройшов 14-16 березня в місті-побратимі Рішон-ле-Ціон.

У змаганнях взяли участь команди з 17 країн світу. Харків представили студенти Харківського вищого училища фізичної культури і спорту Данило Скринник, Анастасія Прокопович, Євгенія Кантемир та Аміна Лисенко. Спортсмени вибороли дві золоті медалі в категорії U-15, «срібло» у категорії U-15 і дві срібні нагороди в категорії U-19.

Крім того, у рамках візиту відбулися офіційні зустрічі делегації з мером міста Рішон-ле-Ціон Разом Кінстліхом, заступником міського голови з питань освіти і культури Ліель Івен-Зоар, депутатом міської ради, який курує Департамент міжнародного співробітництва Анатом Лейбовичем, директором Департаменту міжнародного співробітництва Аннет Бен-Шахар і членом міської ради з питань спорту Ейтаном Шаломом. Сторони обговорили перспективи подальшої співпраці в області культури, спорту, молодіжного руху та інших сфер.

Друкувати
Останні новини