Декларації з лікарями підписали близько 60% харків'ян
12 грудня 2018 16:02 Медицина
Декларації з лікарями підписали близько 60% харків'ян Близько 60% харків'ян підписали декларації з лікарями в рамках медичної реформи, яка проходить в Україні.

Про це сьогодні, 12 грудня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міськради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тетяна Бакалова.

Вона нагадала, що в Харкові первинна медична допомога надається в 34 медустановах. Всі вони уклали договори з Національною службою здоров'я і вже два місяці перебувають на її прямому фінансуванні.

«Кошти надходять пропорційно кількості підписаних декларацій між пацієнтами і лікарями. До речі, батьки вибирають педіатрів активніше: 80-90% дітей вже мають підписані декларації, а багато дорослих все ще не поспішають це зробити. Але вибрати лікаря необхідно, тому що від цього залежить фінансування поліклінік і надання безкоштовної медичної допомоги», - зазначила Тетяна Бакалова.

Вона також повідомила, що медична реформа в 2019 році торкнеться медустанов вторинної та спеціалізованої медичної допомоги.

Друкувати
Останні новини