Члени Молодіжної ради побували в депо харківської підземки
24 грудня 2015 17:04 Суспільство
Члени Молодіжної ради побували в депо харківської підземки Члени Молодіжної ради при Харківському міському голові сьогодні, 24 грудня, ознайомилися з роботою КП «Харківський метрополітен».

Спочатку вони побували в музеї підприємства, де познайомилися з його історією, а потім вирушили в електродепо «Московське», аби зсередини побачити, як працює метрополітен. Екскурсію для молодих людей провів заступник генерального директора з експлуатації КП «Харківський метрополітен» Владислав Теренко, який не тільки детально розповів про той бік роботи підприємства, який зазвичай невидимий для більшості городян, але й відповів на десятки питань.

«Я бачу, що хлопці та дівчата дуже задоволені, бо побачили багато нового, адже з вікна поїзда наше підприємство виглядає зовсім не так, яким воно є насправді. Були навіть цілком професійні питання з приводу експлуатації потягів, як обслуговуються лінії, як працює метро вночі, як ремонтуються вагони. Думаю, вони отримають користь із цієї екскурсії», - зазначив Владислав Теренко.

Як повідомила заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Світлана Сітнік, коли була створена Молодіжна рада, її учасники побажали ознайомитися з роботою комунальних підприємств міста, органів місцевого самоврядування. Тому управління у справах сім'ї та молоді і метрополітен організували таку екскурсію. 

«Це допоможе молодим людям краще зрозуміти інфраструктуру і систему роботи міського господарства. Адже структура Молодіжної ради повторює Харківську міську раду: там працюють профільні комісії, які висуватимуть і розглядатимуть різні ідеї та пропозиції щодо покращення життя в місті. Можна сказати, що зараз хлопці та дівчата отримують певний досвід», - підкреслила Світлана Сітнік.

Планується, що надалі члени Молодіжної ради відвідають й інші комунальні підприємства, а також департаменти міської ради.

Нагадаємо, що Молодіжна рада при Харківському міському голові була створена 8 грудня 2015 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини