Через високі тарифи місто хоче отримати у комунальну власність мережі водопостачання «Укрзалізниці»
14 липня 2021 13:50 ЖКГ
Через високі тарифи місто хоче отримати у комунальну власність мережі водопостачання «Укрзалізниці» Харківська міська рада прийняла звернення до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити обґрунтованість тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, встановлені AT «Укрзалізниця».

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 14 липня, на сесії міськради.

«Ми вкрай стурбовані ситуацією з тарифами, встановленими на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для жителів міста, які надає AT «Укрзалізниця». Споживачі зобов'язані оплачувати в цілому 46,872 грн за 1 куб. м, що є одним із найвищих тарифів в Україні, тоді як КП «Харківводоканал» надає такі послуги жителям міста за тарифом вдвічі меншим», - говориться у зверненні.

Депутати звернули увагу керівництва АКУ на те, що тарифи «Укрзалізниці» є єдиними для всіх регіонів України і ніяк не враховують особливості господарської діяльності її регіональних філій. У зв'язку з цим Харківська міськрада просить перевірити обгрунтованість цих тарифів.

В іншому зверненні на ім'я міністра інфраструктури України Олександра Кубракова міська влада просить переглянути тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, встановлені для харків'ян «Укрзалізницею», а також сприяти вирішенню питання передачі мереж централізованого водопостачання та водовідведення, будівель і споруд, що забезпечують їх роботу, до комунальної власності міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини