Через негоду по місту впали 20 дерев
07 грудня 2012 11:50
Через негоду по місту впали 20 дерев 20 дерев упали в чотирьох районах міста через негоду.

Про це сьогодні, 7 грудня, повідомили в Департаменті комунального господарства.

Зокрема, чотири дерева впали в Дзержинському районі, 14 - в Орджонікідзевському, одне - в Жовтневому, одне - в Комінтернівському.

Станом на 11:00 одинадцять з них уже розпиляли, чотири - вивезли, п'ять дерев зараз у роботі фахівців СКП «Харківзеленбуд».
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини