Частину Саржиного яру відкрили після реконструкції
12 жовтня 2018 19:42 Місто
Частину Саржиного яру відкрили після реконструкції Саржин яр продовжують реконструювати - вже відкрили зони для відпочинку і занять спортом.

З ходом будівництва сьогодні, 12 жовтня, ознайомився перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, Саржин яр умовно розділений на кілька зон - спортивну, відпочинку, дитячу, з ігровими майданчиками, і зону велодоріжок. Крім того, окремо розташовані купіль і озеро, де можна половити рибу.

На новjve спортивному майданчику в яру вже займаються харків'яни. Там встановлені турніки, нові тренажери, причому на землі постелили спеціальне м'яке покриття. Крім того, поруч поставили кілька столів для настільного тенісу і будують новий дитячий комплекс. Це буде незвичайний майданчик, який зараз відливають з бетону.

«Потім він буде залитий гумовим покриттям. Там буде струмок, зроблені переходи, крізь які діти повинні будуть проповзти, буде димова завіса, а по колу зроблять зону відпочинку для батьків», - розповів Ігор Терехов.

Крім того, раніше в яру оновили джерело, створивши всередині бювета ілюзію зоряного неба. Тепер там модернізували ще інші місця для набирання води. Також у яру оновили купіль, встановили нові роздягальні, поруч зробили зону відпочинку під навісами, а біля газону встановили металеві крісла.

Через Саржин яр проходитиме велодоріжка довжиною 3,5 км. Паралельно їй будується пішохідна.

«Одна доріжка буде для пішохідних прогулянок, друга - для велосипедистів. Поруч  встановлять спеціальні знаки», - пояснив Ігор Терехов.

У вже відкритій частині Саржиного яру стоять нові напівкруглі лавки з підсвічуванням, через струмок побудують нові містки. Також в планах - встановити лежаки, щоб люди могли на них полежати, відпочити і позасмагати влітку.

Ігор Терехов зазначив, що Саржин яр відкриватимуть після реконструкції поетапно. «Тут будуть створені умови для відпочинку людей будь-якого віку. Кожен зможе знайти для себе заняття - хтось на спортивному майданчику, хтось біля тенісних столів, хтось покататися на велосипеді. Люди тут занурюються, відпочивають», - зазначив перший віце-мер.

Також він повідомив, що в Саржиному яру встановлять систему відеоспостереження і чергуватиме охоронець - для попередження випадків вандалізму і безпеки людей.


Друкувати
Останні новини