Бургомістр Альтьоттінга: Геннадія Кернеса дуже поважали за його заслуги
18 грудня 2020 12:26 Місто
Бургомістр Альтьоттінга: Геннадія Кернеса дуже поважали за його заслуги Перший бургомістр міста Альтьоттінг Штефан Антверпен надіслав лист співчуття у зв’язку зі смертю Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Сумна звістка про смерть Харківського міського голови Геннадія Кернеса дуже засмутила міську раду міста Альтьоттінг.

Дозвольте від імені міста Альтьоттінг, його міської ради, адміністрації міста і від мене особисто висловити Вам, Харківській міській раді, співробітникам міської адміністрації і особливо сім’ї покійного глибоке співчуття у зв’язку з цією тяжкою втратою.

Мені як новообраному бургомістру міста Альтьоттінг не  довелося особисто познайомитися з паном Кернесом, але від мого попередника - бургомістра Герберта Хофауера - я знаю, що його дуже високо цінували у Харкові. Також його дуже поважали за його заслуги у якості голови Асоціації міст-володарів Призу Європи. Ми з подякою і повагою збережемо пам’ять про нього у нас в Альтьоттінгу.

Всі наші думки у час жалоби і прощання перебувають з його сім’єю та рідними. Нехай він спочиває з миром», - сказано у співчутті на адресу секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини